Magyarország Szlovénia Kézilabda: Férfi Kézilabda Vb-Selejtezõ – Magyarország-Szlovénia | Hetmeteres.Com

2020. 07. 06. 10:55 Egyértelműen fogalmazott a Daimler-Mercedes első embere Ausztriában:... 2020. 08:54 A játékosoknak nem kötelező a részvétel a rájátszásban, amelynek... 2020. 11:00 A edző szerint neki és a játékosoknak be kell bizonyítaniuk, hogy... 2020. 00:00 Az Atalanta kihasználta az Inter és a Lazio botlását. 2020. 05. 19:23 Benjamin Henrichs kölcsönbe érkezik, de vételi opciót is tartalmaz a... 2020. 17:59 Palkó számára a német másodosztály vagy a holland élvonal lehet a...

Kézilabda tv

Ha kihagyja a lövést, még egy döntetlenre van esélyük a szlovénoknak. hétméteres: bent Jure Dolenec (11) 28 29 Magyarország Bóka csapott oda a szlovénnek. A szlovénoknak két gólt kéne ledolgozniuk 56 másodperc alatt. Most éppen náluk van a labda, de egy gól után is gyorsan meg kéne azt szerezniük. 59' gól | Magyarország | 2. félidő Ligetvári Patrik (11) Megsáncolják Ligetvárit, de így is becsorog a lövése. Bő egy percet kell kihúzni. 58' 27 A magyar válogatott kemény védekezéssel kényszeríti bele a szlovénokat a kapkodásba. 57' 26 Máthé Dominik (23) 56' 25 Mikler megfogta a szlovén játékos hetesét, de a kipattanó után már tehetetlen volt. 55' Hiába pörög a szlovén irányító, jól olvasták a játékát. Bő öt perc alatt háromgólos előnyt kéne megőrizni. De csak felső lécre pörgeti rá a labdát. 54' Nagy Bence (17) Nagy Bence is halálos távolról. 53' Blaž Janc (8) 24 52' Ligetvári villant megint. 5/5. Tíz perc van még hátra, eddig 11-6-ra nyerjük a félidőt. Bombac érkezése remélhetőleg nem hoz döntő változást, még ha látható is, hogy a szlovénok mozgékonyabbak lettek támadásban.

Szlovénia szállás tengerpart

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi. Elfogadom

Szlovénia dobronak orchidea farm

magyarország

Magyarország slovenia kézilabda

23 51' Ligetvári lassan kiérdemli a Nemzet bombázója címet, négyből négyet bevágott. 50' Nem igen találnak rést most a szlovénok. De csak szabaddobást kapott a magyar beálló. Bombac remek helyzetet teremtett, de a beállós Zabic nem tudott élni a ziccerrel. 49' Ligetvári ugyanúgy csinálja, és a másik kapus is csak nézni tudta a lövését. 48' Blaž Blagotinšek (3) 22 47' Ligetvári megint az egekben járt, be is bombázta a levegőből. A szlovénok le is cserélték a kapusukat. 21 47'